KARIÉRA

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK RECEPCE

Do svého týmu hledáme usměvavého, energického a pozitivně smýšlejícího člověka na pozici administrativního pracovníka recepce.

NÁPLŇ PRÁCE

Tvorba zázemí pro zaměstnance a návštěvy,
zajišťování chodu recepce,
zajišťování provozních záležitostí,
jednoduchá administrativa,
příprava porad a školení.

Oblast působení

OBLAST PŮSOBENÍ

Centrála společnosti - Selské nám. 9/43, 779 00 Olomouc.

CO OČEKÁVÁME

  • Chuť pracovat,
  • pozitivní naladění,
  • příjemné vystupování,
  • zodpovědnost za vykonanou práci,
  • min. SŠ vzdělání s maturitou,
  • řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič výhodou,
  • čestnost a upřímnost, protože takoví jsme i My.

CO NABÍZÍME

  • Zázemí stabilní a silné společnosti,
  • přátelskou atmosféru, týmovou podporu a individuální přístup,
  • práci na hlavní pracovní poměr s pracovní dobou Po až Pá 07:30 - 16:00 hod.,
  • týden dovolené nad rámec zákona,
  • maximální podpora při zaškolování,
  • školení, teambuildingy a workshopy,
  • příspěvek na stravné,
  • mzda 17 000 – 18 000 Kč.

MÁTE ZÁJEM O SPOLUPRÁCI?

Vyplňte prosím formulář, brzy se Vám ozveme.

Životopis
Průvodní dopis

Údaje v rozsahu jméno, příjmení, tituly, datum a místo narození, adresa trvalého bydliště, korespondenční adresa, e-mail a  telefonický kontakt, vše za účelem zařazení uchazeče do výběrového řízení na volné pracovní místo u správce, jeho vyhodnocení a informování uchazeče o výsledku.

Souhlas se zpracováním obecných osobních údajů

Údaje v rozsahu životopisu poskytnutého uchazečem o zaměstnání, jeho obsahu a ústně či písemně poskytnutých osobních a  profesních informací o pracovní kariéře uchazeče, předchozích zaměstnavatelích, vykonávaných činnostech a zkušenostech,  absolvovaném vzdělání, dosažených výsledcích, zkouškách a certifikacích.

Souhlas se zpracováním údajů uvedených v životopise

Údaje v rozsahu podobizny či fotografie, je-li součástí poskytnutého životopisu uchazeče, za účelem identifikace uchazeče při vstupních pohovorech a výběrovém řízení.

Souhlas se zpracováním podobizny

Pořízení kopie občanského průkazu v případě úspěšného ukončení výběrového řízení, za účelem přípravy smluvní dokumentace a splnění zákonných povinností zaměstnavatele.

Souhlas se zpracováním OP